הדפסה דיגיטלית

הצורך להעברת מסרים כתובים קיים כל העת ואחת הדרכים המקובלות היא באמצעות הדפסה. לאורך השנים שלטה שיטת אופסט להדפסה. בשיטה זאת, סידור החומר להדפסה נעשה באמצעות לוחות אותם ערכו אנשי בית הדפוס. לאחר הכנת הלוחות בצעה מכונת הדפוס את ההדפסה. בתקופות האחרונות הלכה ונכנסה לתעשייה שיטת ההדפסה הדיגיטאלית שנחשבת להרבה יותר יעילה. הדפסה דיגיטאלית הינה שיטה להדפסה שמתבצעת ישירות מקובץ או תמונה דיגיטליים. ניתן לערוך את החומר המודפס על גבי צג המחשב. לאחר שהכול ערוך, מה שנותר הוא להקליק ולשדר את החומר אל המכונה אשר מבצעת את ההדפסה אוטומטית. ניתן לשלוח את החומר גם באמצעות טאבלטים, מצלמות דיגיטאליות ועוד.

הדפסה יעילה

מבחינים במספר סוגי חומר עליהם ניתן להדפיס הדפסה דיגיטלית. נייר לסוגיו, בד, ויניל ועוד. ניתן להדפיס על דפים שנועדו לספרים וחוברות, עלוני פרסום, פוסטרים, באנרים, ציורי קיר. ניתן להפיק מוצרים אלו בגדלים שונים על פי צרכי המזמין וטעמו. מקצת מהחומרים ניתן לצפות עם למינציה כדי לחזקם ולאפשר להם להיחשף ללחות. להדפסה דיגיטילית יש שפע של יתרונות כאשר הראשון הוא, כמובן, בנוחות העבודה. התהליך מתבצע אוטומאטית ועם התערבות מינימאלית של כוח אדם. ניתן לשנות את הכיתוב במהירות וללא מאמץ מיותר. ניתן לשלוח את דוגמת ההדפסה און ליין למזמינה כדי לקבל הערות ופידבק. לאחר אישור הלקוח ובדיקה סופית מדפיסים במהירות את החומר.

הפקת מוצרים מודפסים בצורה אוטומטית

שיטת העבודה הזאת מאפשרת הדפסת כמויות קטנות של חומר בעלות סבירה. יחד עם זאת, כמויות גדולות מוזילות מאוד את עלויות ההדפסה. מכונת הדפוס מבצעת את ההתאמות כולל בחירת הצבעים השונות בצורה אוטומאטית. מכונות משוכללות אף יודעות לכרוך את החומר ולהפיק מוצר מוגמר שמוכן למשלוח ללקוח. כך, ניתן להדפיס בפורמט רחב שמיועד ליצירת מוצרי פרסום גדולים דוגמת פוסטרים. הגרפיקה מועברת אוטומטית למכונת הדפוס. הדפוסים עוברים עיבוד מהיר כולל למינציה וחיתוך לגדלים נדרשים. לאחר ההדפסה ניתן להשתמש במוצרי הפרסום המודפסים הללו במהירות רבה. שיטה יעילה זאת מקלה מאוד על המזמינים. ניתן לבצע הדפסה דיגיטלית על קנבס, ניירות מבריקים בעלי גימור חלק, וכן, ויניל מחוזק בלימינציה.

הזרקת דיו

ההדפסה נעשית באמצעות הזרקת דיו דרך ראשי הדפסה הממוקמים במדפסת הדיגיטלית. הדיו באמצעותו מדפיסים הינו איכותי מאוד, מגיע בשלל צבעים ועמיד לאורך שנים. מומלץ להזמין עבודות דפוס מבתי דפוס המתמחים בהדפסות דיגיטליות. ניתן לקבל כרטיסי ביקור, מעטפות, ניירת, חותמות וכן, מתנות מעוצבות, אלבומים, מוצרי קידום מכירות, תמונות קנבס ועוד. כל המוצרים הללו יודפסו באיכות גבוהה על ידי מכונות דפוס שמופעלות על ידי מומחים. עבודת הגרפיקה תיעשה על ידי גרפיקאים יצירתיים אשר יעבדו בשיתוף פעולה עם הלקוחות. לקוחות אשר נהנים משירותי הדפסה דיגיטליים מגיעים מהשוק המסחרי, התעשייתי, הציבורי הפרטי ועוד. ניתן לקבל שירות מהיר והעבודה המודפסת תבוצע במהירות.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס: כך טיפוס הרים הפך אותי למנהל טוב יותר
יורם קראוס – באתר דה מרקר