הדפסות מיוחדות

חלק משירותי חנויות ההדפס הוא להעניק שירותי הדפסות מיוחדות, התחום מיועד לרוב לבעלי עסקים אך גם לפרטיים בהזמנות גדולות המיועדות לאירועים שונים, מהן הדפסות מיוחדות ועל אילו מוצרים עושים אותם?

הדפסות מיוחדות הן הדפסות שלא ניתנות כחלק מהשירות הרגיל של חנות ההדפסות, לעיתים אלו דרישות מקוריות של הלקוח, מוצרים ייחודיים, דברים שיש להדפיס אותם על חומר הגלם ולאחר מכן רק להרכיב אותו ועוד…

• הדפסות מיוחדות מקוריות לפי דרישת לקוח – יצרנים ומשווקים רבים לעיתים מגיעים עם דרישות הדפסה מאד ייחודיות ומקוריות למוצר ספציפי שלהם, הדפסות אלו לא נמצאות בדרך כלל על מדף השירותים של חנות ההדפס ולכן נחשבות להדפסות מיוחדות.
• הדפסות על מוצרים – הדפסות על מוצרים עבור מוכרים, חנויות, רשתות שיווק, רשתות בתי קפה, רשתות מזון אחרות ואף יבואנים, שירות זה הוא שירות מיוחד המוענק לפי צרכי הלקוח.
• הדפסות על מוצרי גלם – פעמים רבות מבקשים יצרנים לבצע הדפסות על מוצרי גלם שישמשו מאוחר יותר להרכבת מוצר סופי, בשלב זה מקבלת חברת הדפוס את מוצר הגלם עוד לפני שלב ההרכבה שלו כך שההדפס יהיה מושלם צריך המון דיוק, זהו שירות מיוחד ונקרא הדפסה מיוחדת.
• הדפסות מיוחדות לאירועים – לכל בעל אירוע דרישות שונות החורגות מהשבלונות המוכרות בעולם העסקי ועל כך צריך לבצע התאמות של הדפסות מיוחדות לכל הזמנה, מוצר לחלוקה לאורחים וכ"ו.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

מטרנה
מטרנה – הזמנה
מטרנה – יוטיוב
מטרנה – אינסטגרם