מגנטים

הדפסת מגנטים – איך, כמה ולמה

מזה שנים רבות משתמשים במגנטים ככלי שיווקי וככלי לקידום מכירות ולהעלאת המודעות לעסק. אנשי מקצוע וחברות מדפיסים כרטיסי ביקור ממותגים על גבי מגנטים הנושאים את פרטי העסק או הצעת מכר אטרקטיבית. הלקוחות הפוטנציאליים מצמידים את המגנט למקרר או לדלת הכניסה לבית. בעל העסק מרוויח חשיפה גבוהה מתמשכת והלקוחות הפוטנציאליים נהנים מאלמנט דקורטיבי.

המגנטים כובשים היום גם את זירת האירועים, בין אם בדמות עמדות מגנטים להדפסה אוטומטית או עם צלמי אירועים המדפיסים את המגנט המעוצב במהלך האירוע. המגנטים בכל מקום וזה הזמן להבין מה הופך אותם למוצר כה פופולארי ומה חשוב לקחת בחשבון בהדפסת מגנטים או הזמנת שירותי צילום מגנטים:

ממגנט את האירוע – מפיץ את המסר

למגנטים יתרונות רבים. ראשית, התאמה אישית. ניתן להדפיס בכל גודל, צורה וגוון, עם לוגו או תמונה ייעודית וכך למתג את המוצר ולייחד אותו. שנית, עלויות ההדפסה אינן גבוהות ביחס למוצרי דפוס אחרים. אפשר לייצר מגנטים בעמידות גבוהה כך שהמגנט מחזיק בפני קמטים, לכלוך ולחות.
אופן חלוקת המגנטים אף הוא פשוט ויעיל. מדובר במוצר שימושי להפליא שאפשר להצמיד ישירות לדלת הלקוח או למכונית.

אפשרויות העיצוב של מגנט הן רבות. קיימות תוכנות ידידותיות ואתרי אינטרנט חווייתיים עם ממשק לעיצוב המגנט מבחירת רקע דרך פונטים ועד איורים נלווים הנשלח להדפסה דיגיטלית בבית דפוס. לרוב מדובר בהדפסה מהירה ומשלוח מהיר, כך שתוך זמן קצר המוצר כבר יהיה בידיכם.
בכל מקרה, חשוב להבין שמראה ועמידות המגנט ייקבעו לפי סוג הנייר כאשר קיימת אפשרות לבחור את העובי ואת סוג הגימור – מבריק או מאט.
ככל שהמגנט יותר עבה כך הוא יותר בולט ויותר עמיד. גם המעטפת – שכבת ההגנה שהיא הלמינציה של המגנט מקנה לו עמידות. היא מגנה עליו מפני שריטות וכתמים.
המגנטים יישלחו בחיתוך המדויק לפי הגודל שנבחר כשהיום הגמישות של תעשיית המגנטים היא רבה ואפשר ליצור חיתוכים ועיצובים מעניינים כיד הדמיון. אם תרצו לבצע את החיתוך בעצמכם, הרי שאפשר לרכוש מראש דפי מגנט עם דבק ולהדביק עליהם תמונות וכך לקבל תמונת מגנט או לחסוך עלויות באמצעות הזמנת גיליונות של מגנטים וחיתוך עצמי עם סכין גליוטינה.

יש גם מכונות ביתיות להדפסת מגנטים, אבל לרוב אלה אינו איכותיות או מקצועיות כמו הדפסת מגנטים בבית דפוס. בבית דפוס משתמשים בדיו באיכות גבוהה, כדי להפחית את הסיכוי לדהייה של הצבע

מגנט להצלחה

מחיר מגנטים משתנה בהתאם לכמות המגנטים, לגודל המגנט ולגימור. כך למשל, הדפסת מגנט בגודל 5X5 יעלה בין 150-200 ₪ ל-500 יחידות ומגנט בממדים של 9X20 יעלה כבר750-800 ₪ לאותה כמות של יחידות. רוב בתי הדפוס מעניקים הנחה משמעותית ככל שמזמינים יותר יחידות ולרוב גובים מחיר נפרד על עיצוב גרפי מקצועי. חשוב לשים לב שמשלוח של מגנטים אף הוא מתומחר לעיתים לפי מספר היחידות שהוזמנו או משקל כולל של המגנטים או משלוח לפי אזורים גיאוגרפיים. בבואכם להדפיס מגנט או להזמין שירותי צילום והדפסת מגנטים, מומלץ להחליט מראש על הקונספט של המגנט. אם מדובר באמצעי שיווק ומכירה חשוב לעצב מראש כיצד ייראה המגנט מבחינת תמצות של המסר הקולע שיישא המגנט, הרקע שלו והצורה שלו ואם מדובר בהזמנת צילום מגנטים לאירועים – האם המגנט יודפס עם תאריך האירוע ושם בעלי השמחה או יכלול מסר מסוים. כיום ניתן להדפיס מגנטים בעיצובים מפתיעים בהשראת האינסטגרם ושלל רקעים ותוספות ייחודיות. שקללו את כל הפרמטרים של סוג המגנט, גודל, עובי, גימור ובדקו כמה יעלה לכם המוצר הסופי וכיצד תפיצו אותו בין אם באירוע עצמו (מגנט יחכה על לוח המגנטים או יימסר לכל אורח שעוזב את האולם) ובין אם בתיבות דואר או בחלוקה באירוע נטוורקינג עסקי

דפוס שרותי גליל בע"מ

דפוס שירותי הגליל

הדפוס הזול בישראל
בית דפוס המפיק הדפסות אופסט ברמה גבוהה ובמגוון מוצרים נרחב
כמו כן מעניקים שרותים לכל העסקיים גלויות מעטפות כרטיסי ביקור הדפסת מעטפות ועוד…

צור קשר :
כתובת: איזור תעשיה רחוב יהושוע 2 בניין הבאולינג עפולה

טל: 04-6420333
פקס: 04-6421810

אימייל: [email protected], [email protected]

 

 

ארט גרף

בית דפוס ארט גרף

בית דפוס המעניק את כל שירותי הדפוס, גרפיקה ושילוט לכל
ארט גרף מתמחה משלב העיצוב ועד המוצר המוגמר, שירות מקצועי ואישי ללקוחות פרטיים ועסקיים.
יצירת קשר:
טלפון : 072-3251132
טלפון נוסף : 077-3452050
כתובת : הרברט סמואל 11 חדרה
שעות פעילות : ימים א' – ה' 17:00 08:00
יום שישי 13:00 08:30