שילוט

עיצוב שלטים מיוחדים לעסק שלך

כל בעל עסק יודע שהשלט הוא רכיב חשוב ביותר לעסק שלו. לא תועיל לו ההשקעה הרבה בעיצוב של החנות ובהשקעה בסחורה מיוחדת ויקרה, אם הוא לא תלה שלט בפתח החנות המספר לקהל הרחב שהנה כאן יש חנות שאולי תתאים לצרכים שלהם.

בניגוד למה שהיה בעבר, הרי שכיום עולם האפשרויות של השלטים הינו רחב במיוחד וישנם הרבה מאוד אפשרויות. משלט הפח הדהוי והעתיק ה שתדרג כל הנושא של השלטים לבית העסק לשלטים הרבה יותר בולטים ומיוחדים. יש את השלטים המוארים ויש את השלטים הדיגיטליים. יש את השלטים התלת ממדיים ואת השלטים שאינם צורכים חיבור לחשמל. בקיצור, מדובר בעולם ענק כאשר כל בית עסק יכול למצוא לעצמו את השלטים שהכי יתאימו לצרכים שלו ולרצונו.

מה כותבים על השלט?

השלט של בית העסק נועד כמובן על מנת לציין את השם של בית העסק, את שעות הפעילות שלו, מה הוא מציע ללקוחות, מוצרים שונים, שירותים שונים ועוד. במקרים רבים יופיע גם מספר הטלפון על השלט.

ישנם שלטים עם מידע מתחלף כמו השלטים הדיגיטליים אשר עליהם יירשם מידע בדבר מבצעים שונים או מוצרים חדשים הנמכרים כעת בחנות ועוד.

איך נתכנן את השלט האפקטיבי והמוצלח ביותר?

ראשית עלינו להחליט באופן מדויק היכן אנו עומדים למקם את השלט שלנו. כמו כן עלינו להחליט מה אנו רוצים לבטא עם השלט ומה המסר השיווקי העיקרי שחשוב לנו להעביר דרכו.

מובן שעלינו לקחת את המידות המדויקות של המקום אשר בו אנו רוצים לתלות את השלט כדי שהוא אכן יעמוד היטב במקום אותו תכננו עבורו. תכנון שאינו נכון עשוי לגרום לכך כי השלט לא יצליח ללכוד את מבטם של קהל היעד אליו אנו מפנים את הפרסום באמצעות השלט. מלבד זאת, אם השלט לא יישב היטב במקום, עלול הדבר להוות סיכון עבור העוברים והשבים כאשר השלט עלול ליפול על ראשו של אי מי.

כדאי לשים לב!

מלבד זאת, חשוב לשים לב לפרטים הבאים:

  • הדפסה איכותית שתהיה עמידה בתנאי מזג האוויר שבחוץ.
  • מסגרת חזקה ובטיחותית.

עיצוב גרפי מקצועי.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר

הדפסה על קנבס

קנבס הוא בד שנעשה באריגה גסה והשימוש הינו לצורך הדפסה ישירה או לציור כמו
כן מיועד ליצירת אוהלים וכדומה. הדפסה ישירה על קנבס היא שיטה שהתפשטה בעקבות
הדפסה על נייר. תחום ההדפסה על הקנבס החל משנת 1990 בעקבות התפתחות
הטכנולוגיה בתחום הדפוס , יש לקחת בליד בין 3-5 ס"מ מכל צד לשם מתיחת הקנבס
ע"ג מסגרת בעזרת לאטה או בלינדרם 7 או 10 בד"כ הלאטות מגיעות באורך של 5 מ'
ויש צורך לחתוך אותם לפי המידה הנדרשת , יש למתוח ישר וללא קיפולים.

רוב המדפסות כיום מותאמות להדפסה לתנאי חוץ לשם עמידות הגוונים ,בכל אופן מומלץ
לצפות את הקנבס הממוסגר בשכבת לכה לשם שימור התמונה מפני לכלוך או נוזל שנשפך.
השיטה הטובה ביותר להתזת הלכה בעזרת הפיסטולט המותז בלחץ והתוצאה אחידה ומושלמת.

מאומנות למציאות

כיום מדפיסים על הקנבס למטרת נוי , מראה שונה לחלל הסלון או המשרד , שיווקיות
לשם מכירת תמונות קנבס למטרת נוי ,בעבר היו מדפיסים למטרות שכפול עותקי אומנות
כיום שיטת ההדפסה בעזרת מדפסות באיכות גבוהה ביותר של עד 1440DPI
איכות הגוונים מעניקה תחושה של ציור מקורי ,הגוונים הם חדים ועמוקים למראית עין.
כיום הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת להעביר קובץ איכותי של תמונה למחשב
ישירות למדפסת – התוצאה מדהימה!! גוונים חיים וססגוניים. ממש תואם למקור.

סוגי מדפסות

מדפסת UV – כיום קיימות מגוון רחב של מדפסות להדפסה ע"ג קנבס , הדפסה בצפיפות גבוהה
וברמת גימור מושלמת. מדפסות הUV  עמידות לתנאי חוץ , עלויות המדפסות מאוד גבוהות ,
ולא כל חברה יכולה להרשות לעצמה לממן סכומים כאלו.האפשרות היא להדפיס בגימור מבריק/מט.
שיטת ההדפסה הינה בפורמט רחב , כיום קיימות מדפסות המסוגלות להדפיס לרוחב הדפסה של 5.2 מ' המדפסת מדפיסה עד 95 גיליונות לשעת עבודה.

מדפסת סולבנט – הדיו אינו רעיל וידידותי לסביבה , הצבעים דוהים בין 3-5 שנים ומותאמים
לדפוס לתנאי חוץ ופנים אולם הדפסה לצורך תנאי פנים רעילה ומסרטנת והשימוש אינו מומלץ!
הדפסה של 18 מ"ר לשעת עבודה.

 

מעניין אתכם עוד? פנו אלינו > shilot.info

דפוס דיגיטלי – חידושים ואפשרויות בלתי נגמרות

הדפוס הדיגיטלי, שהומצא בישראל בעיקרו, הוא כבר מזמן הנפוץ והפופלארי ביותר. את הדפסת האופסט עם המכונות של פעם, ניתן עדיין למצוא אבל פחות ופחות. גם בדפוס הדיגיטלי יש רמות שונות מאוד של מוצרים החל ממדפסות דיגיטליות למשרדים קטנים ועד למפלצות דפוס דיגטליות בעלות תהליך שלם ויכולות אדירות.

בתי דפוס מקומיים

בתי דפוס דגיטליים קטנים, בערים או ברחובות ראשיים, שבעבר לא יכלו להחזיר ולהציע אפשרויות הדפסה מתקדמות, יכולים היום ברכישה של מדפסות דיגטליות תעשייתיות מקצועיות, להציע ללקוחותיהם הדפסה על מגוון חומרים, הדפסה מהירה ובכל הפורמטים. זו הסיבה שהיום בתי דפוס מקומיים וקטנים יודעים להציע לכם מגוון אפשרויות הדפסה כמו: הדפסת כרטיסי ביקור, פליירים, חשבוניות, פולדרים ועוד – בבית הדפוס שלהם ללא צורך להוציא את העבודה החוצה.

ההדפסות הדיגיטליות גם מאפשרות התמודדות עם לוחות זמנים קצרים וניתן, בהינתן הגרפיקה, לייצר כמעט כל דבר מעכשיו לעכשיו.

בתי דפוס מקצועיים גדולים

גם בתי דפוס גדולים, שעובדים בכמויות גדולות, עברו בשנים האחרונות עם התפתחותן של מכונות דפוס דיגטליות שיודעות להתמודד עם כמויות אדירות, גדלים שונים של דפים והליכים מתקדמים. רוב בתי הדפוס הגדולים מדפיסים היום דיגיטלית את רוב מוצרי הדפוס שלהם. האיכות והמוצרים טובים בהרבה, עם הרבה פחות טעויות ושוני בין המוצרים המודפסים.

הדפסה על חומרים שונים

ההדפסה הדיגטלית היום מאפשרת הדפסה על נייר מכל הסוגים וגם הדפסה על חומרים אחרים כמו: קאנבס, שילוט וחומרים אחרים. מדפסות מתקדמות (לא נמצאות בכל מקום) יכולות אפילו להדפיס על זכוכית, בד או אפילו עץ. החידושים בתחום הדפוס מגיעים לא פעם מישראל והיום יש תחום של ננו דפוס שמאפשר שוב, הדפסה על מגוון חומרים באיכות גבוהה ביותר.

דפוס תלת מימדי

הדפוס התלת מימדי הפך בשנים האחרונות למוצר יותר ויותר נגיש, יש היום כבר בתי דפוס שמאפשרים לכם להדפיס מודלים שונים בבית הדפוס על ידי מדפסת תלת מימד. במדפסות האלו כבר הדפיסו גם רכבים ובתים אז איפה הגבול.

 

לסיכום, לא משנה מהו פרוייקט הדפוס שאתם צריכים, מהדפסה של 100 כרטיסי ביקור ועד הדפסת ספרים בתפוצה ארצית – בתי דפוס דיגיטליים הם הפופלאריים ומוכרים ביותר והם אלו שמאפשרים לכם בזמן קצר להדפיס באיכות גבוהה ביותר כמעט כל מה שתרצו על כמעט כל חומר שתרצו.

למה צריך שלטים לעסקים?

בשנים האחרונות ידוע כי פרסום אונליין הוא הכלי החזק ביותר לקדם את העסק שלך, אז למה עדיין יש ביקוש וצורך בשילוט לעסקים?
אם זאת שפרסום אונליין הוא הכלי המרכזי ביותר להביא לקוחות אל העסק שלך, הם עדיין מסתמכים על כתובת פיזית מסוימת שדרכה הם הולכים ונכנסים אל תוך העסק שלך, כאשר יש לך שלט לעסק מכובד ומזמין אל העסק שלך, אלו שהגיע דרך פרסום אונליין ייגשו אלייך ויכנסו בבטחה, אם זאת עוברי אורח גם יכולים להנות מהפרסום שלך ולדעת שיש פה עסק מסוג מסויים ויזכרו זאת בתת מודע שלהם, וכאשר הם יצטרכו שירותים מהסוג הזה ידעו לאן לגשת על פי השלט שלך.

סוגים שונים של שילוט לעסקים
נכון, שלט לעסק הוא דבר שכמעט חובה בכל עסק, אז איזה סוגים של שלטים לעסקים קיימים כיום בשוק השילוט?
–    שילוט פח \ עץ, שלטים מיושנים יותר וישנים יותר, לא נותנים אקסטרה כאשר מדובר על צומת לב, אבל כן עושים את העבודה כאשר מישהו מחפש את העסק שלך, זולים יותר ומחזיקים מעמד זמן רב יותר.
–    שלטים על גבי שמשיות והדפסה על גבי "חמורים", שילוט שבדרך כלל מיועד לתקופה קצרה יותר, אם העסק מחליף מבצעים כל 3 חודשים או חצי שנה הוא ישתמש בשילוט הזול והפשוט הזה, כאשר הוא יודע שהבלאי הוא גבוהה מאוד, אבל הנראות והעלות שווים לו כאשר הוא מחדש בכל תקופה את הכיתוב ואת סוג המבצע.
–    שילוט נאון, בשנות ה90, שילוט נאון היה מתקדם ונחשב לטוב ביותר כאשר מדברים על שלטים לעסקים, הוא קיים גם היום אבל ניתן לראותו באופן מופחת יותר עקב הבלאי ותחליף הלדים החסכוני והיפה יותר.
–    שילוט באמצעות שלטי לד, היום ניתן לראות לדים בכל מקום, זאת מנורה שמחזיקה מעמד זמן רב מאוד וצריכת החשמל שלה זולה מאוד, אם זאת היא נותנת אפקט איכותי ויפה והמחיר כמובן בהתאם לכך.
–    שילוט דיגטלי, ניתן לראות בהמון עסקים שלטים דיגיטאליים מתחלפים כאשר באמצעות תוכנה ניתן לעדכן מבצעים, השלט מואר ומתחלף כל הזמן ומהווה פרסומת לכל דבר ועניין לעוברי האורח.

שלטים לעסקים ייצור, עיצוב והדפסה
כאשר אתם מחפשים חברה המבצעת שלטים לעסקים, חפשו את פורטל השלטים חברה מקצועית ואיכותית אשר מספקת שירותי הדפסת שלטים לעסקים, ייצור שלטים וגם עיצוב שלטים והכל בבית עסק אחד, פורטל השלטים מתמחה במגוון רחב של סוגי שלטים והפרסום הוא רחב, החל משלטי חוצות ועד לפרסום על גבי מכוניות, משאיות ואוטובוסים, פורטל השלטים מבטיח מחירים זולים ומשתלמים לכל כיס, תוך כדי אספקת מוצר איכותי.

דפוס שרותי גליל בע"מ

דפוס שירותי הגליל

הדפוס הזול בישראל
בית דפוס המפיק הדפסות אופסט ברמה גבוהה ובמגוון מוצרים נרחב
כמו כן מעניקים שרותים לכל העסקיים גלויות מעטפות כרטיסי ביקור הדפסת מעטפות ועוד…

צור קשר :
כתובת: איזור תעשיה רחוב יהושוע 2 בניין הבאולינג עפולה

טל: 04-6420333
פקס: 04-6421810

אימייל: [email protected], [email protected]

 

 

ארט גרף

בית דפוס ארט גרף

בית דפוס המעניק את כל שירותי הדפוס, גרפיקה ושילוט לכל
ארט גרף מתמחה משלב העיצוב ועד המוצר המוגמר, שירות מקצועי ואישי ללקוחות פרטיים ועסקיים.
יצירת קשר:
טלפון : 072-3251132
טלפון נוסף : 077-3452050
כתובת : הרברט סמואל 11 חדרה
שעות פעילות : ימים א' – ה' 17:00 08:00
יום שישי 13:00 08:30