הדפסת לוחות שנה – פרסום לאורך כל השנה

הרבה מאוד בעלי חברות וארגונים תוהים מה תהיה המתנה המושלמת לחגים הן עבור הלקוחות והן עבור העובדים. כל מי שמתחבט בתחום – כדאי שיכיר את האפשרות להזמין הדפסת לוחות שנה מעוצבים בכל קונספט שרוצים, ולהשיג פרסום מתמיד בזכות השימוש היומיומי.

לוח שנה עם לוגו

לוח שנה עם לוגו החברה הוא פרסומת מתמדת שהולכת עם מקבל המתנה לאורך כל השנה. אחרי הכול, מדובר במתנה מאוד שימושית שכל אחד יכול לתלות על הקיר או על המקרר בבית כדי לארגן בצורה טובה ונכונה את החיים, כך שהוא יסתכל עליה לפחות פעם אחת ביום במשך רובם המכריע של ימות השנה. כאשר מבצעים הדפסת לוחות שנה עם לוגו של החברה – הרי שכל מי שעושה שימוש בלוח רואה את הלוגו מדי יום, כך ששם החברה תמיד נשאר בזיכרון.

ללקוחות קיימים ופוטנציאליים כאחד

לוח שנה עם לוגו החברה מתאים לחלוקה גם ללקוחות קיימים של החברה וגם ללקוחות פוטנציאליים, בגלל כל היתרונות שיכולים להיות:

  • ללקוחות קיימים – מאפשר לשמר את הלקוחות. הענקת מתנה היא דרך מצוינת להגיד שאכפת, וכאשר מדובר בלוח שנה ממותג שייעשה בו שימוש לאורך זמן – אין ספק שהדבר יעזור וייתן לחברה עוד נקודות.
  • ללקוחות פוטנציאליים – חלוקה של לוחות שנה עם לוגו החברה בכנסים ובאירועים יכולה מאוד לסייע לגיוס לקוחות חדשים. אחרי הכול – כמו שכבר אמרנו, רוב האנשים יעשו שימוש במתנה שימושית כמו לוח שנה, ולכן גם הם יהיו חשופים כל הזמן ללוגו החברה. סביר מאוד להניח, שאם הם יזדקקו לשירות או למוצר שהחברה מציעה – הם יפנו אליה ולא אל מתחרותיה.

בנוסף, אפשר לחלק את הלוח כמתנה לעובדי החברה עצמם. באופן ישיר – מדובר במחווה נחמדה על הערכה, ובאופן עקיף – גם זו יכולה להיות דרך לגייס לקוחות חדשים לחברה.

בחירת חברת ההדפסה

על מנת שהבחירה בהדפסת לוחות שנה לטובת חלוקה תשרת בדרך הטובה ביותר את מטרותיה, חשוב שההדפסה תהיה איכותית ולא כזו שנמרחת או דוהה עם הזמן. לכן, חשוב מאוד לבחור בית דפוס המתחייב לבצע את העבודות באיכות הגבוהה ביותר האפשרית, ולספק לכם לוחות שנה מעוצבים מודפסים למשעי. על מנת לאתר בית דפוס כזה כדאי להסתמך על המלצות וגם לבקש לראות עבודות. לגבי שיקול המחיר – כמובן שגם הוא חשוב, אבל תמיד עדיף לשלם קצת יותר ובאמת ליהנות מאיכות.

בצעו סקר קצר, השוו את איכות ההדפסה, את המועד בו הלוחות יכולים להיות מוכנים וכמובן את המחיר – ובחרו בבית הדפוס שיספק לכם את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.