5 מוצרי פרסום שלא ישאירו אף לקוח אדיש

מוצרי פרסום ושיווק הם סוכני מכירות שקטים. הם עושים עבורכם את העבודה, ומשדרים עסק יציב, גדול ומפותח. מוצרי קידום מכירות, כדוגמת עטים, מחברות, כרטיסי ביקור ואפילו מחזיקי מפתחות ניתן לחלק לכל מי שבא במגע עם העסק שלכם – החל מלקוחות ועד למשקיעים וספקים; בסיום של פגישת עסקים ועד לכנסים, תערוכות וירידים.

מבין שפע של מוצרי פרסום וקד"מ הקיימים, ישנם כמה מוצרים שהם בעלי השפעה רחבה ומשמעותית, ומתאימים לרוב סוגי העסקים. אז מה הם חמשת מוצרי הפרסום שאתם חייבים בעסק שלכם?

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור של העסק שלכם הם הבסיס בכל מה שקשור לפרסום ושיווק של העסק בדרך יעילה ושקטה. הם משדרים רצינות ויוקרה מצד אחד, ומצד שני – עוברים מיד ליד ובכך עובדים עבורכם שעות נוספות. תוכלו להשתמש בכרטיסי ביקור בבית העסק שלכם וכן לחלק אותם בכנסים, ירידים ופגישות עסקיות.

רול אפ

אם חיפשתם אחר מוצר פרסום מרשים, גדול ומלא בסטייל – רול אפ יעשה עבורכם את העבודה. הרול-אפ הוא למעשה כרזת פרסום המוצבת על סטנד ייחודי, אותו ניתן למקם בכל מקום שתרצו: בכניסה לבית העסק, בתערוכות וירידים, בנקודות מכירה ועוד. ניתן לכתוב בו אודות מבצעים ושירותים חדשים ואפילו לאחל ללקוחות ולכל באי העסק איחולי חג שמח.

ברושור

ברושורים הם מוצרי שיווק חזקים ויוקרתיים מאוד. הם מודפסים בגדלים שונים של A4 ואפילו A3 והנייר מגיע מקופל בהתאם לצרכי העיצוב והתהליך אותו אמור לעבור הקורא. בניגוד לפלאיירים, הברושורים מכילים בתוכם מידע נרחב יותר, ומיודעים לעסקים אשר רוצים להעביר ללקוחותיהם כמעט את כל התורה כולה. למשל: אודות החברה, מחירונים, רשימת שירותים ארוכה, מפרט טכני של מוצרים ואפילו שילוב של תמונות, או בקיצור – ברושור מתאים לעסק שמחפש דובר שיספר את הסיפור שלו.

פלייר

פלייר הוא מוצר פרסומי פופולרי וותיק. הוא מספק מידע נרחב אודות שירותי החברה, והעלות שלו זולה יחסית. חשוב לכלול בפלאייר לוגו, סלוגן, פירוט שירותים ודרכי התקשורת. מכיוון שפלאיירים נחשבים לאמצעי פרסום נפוץ מאוד, כדי להשקיע בעיצוב יוצא דופן שתופס את העין, ולהשתמש בטקסט איכותי ומושך.

עטים

עטים ממותגים לעסק הם פריט בעל השפעה פרסומית רבה, בכך שהם שימושיים מאוד וחושפים את העסק למגוון רחב של אנשים. את העטים אפשר להעניק במתנה ללקוחות, לקולגות, לספקים ולכל מי שבא במגע עם העסק ובעל פוטנציאל, וכן במהלך כנסים וירידים בהם העסק לוקח חלק. אחד היתרונות בעטים ממותגים הוא הגיוון באפשרויות העיצוב – החל מעטים יוקרתיים המתאימים לקהל יעד ספציפי ועד לעטים פשוטים בעיצוב נקי.

מוצרי פרסום וקד"מ – עובדים בשבילכם שעות נוספות

מוצרי פרסום וכן מוצרי קידום מכירות כדוגמת כרטיסי ביקור, ברושור, פלייר, רול אפ ועטים ממותגים הם הסוכנים השקטים שלכם, וביחד עם השיווק הנפלא שהם עושים – הם תמיד נותנים רושם טוב על בית העסק. רוצים להגדיל את הנפח שלכם בשוק? אל תוותרו על מוצרי פרסום ושיווק!